Mapka sportoviště

Rozpis turnajů

Prohlédněte si rozpis turnajů kategorií U7, U8, U9 a U10   ... rozpis

Basebalová přípravka poprvé na stupních vítězů

Hráči a hráčky SK HIT Opava se v sobotu 1. října zúčastnili ve Frýdku-Místku závěrečného turnaje sezony v kategorii do 7 let a odehráli svůj nejlepší turnaj sezony.

Do turnaje vstoupili proti nejlepšímu týmu soutěže, pořádajícímu Frýdku-Místku. Hned první pálkař sestavy Marek Hübsch obsadil metu, ale bohužel byl hned v následující rozehře vyautován po vynikajícím zákroku spojky domácích. Krásný odpal Jindřišky Mateřankové byl zachycen ze vzduchu a rozehra skončila dvojautem. Soupeř, povzbuzen výbornou obranou, nám v útoku nasázel hned 5 bodů a ač jsme si vynutili prodloužení, podlehli jsme nakonec 5:6. Hned v následujícím zápase jsme poprvé v historii porazili Olomouc (7:2), podobné skore se opakovalo i s Arrows Ostrava (10:2) i polskými Katovicemi (10:2).

Turnaj měl pro nás velmi zajímavou zápletku, kdy v posledním zápase vedla Olomouc dvě minuty před koncem 20minutové hrací doby nad Frýdkem-Místkem 3:2. Tento výsledek by nás posouval (díky kolečku vzájemných zápasů) na první místo v turnaji. Frýdek se však nevzdal a ač už si šli podávat ruce po prohraném zápase, tak jim nakonec došlo, že mají ještě 2 minuty hrací doby. Zápas otočili a na nás zbylo zasloužené druhé místo v turnaji.

Frýdek-Místek za celou dlouhodobou soutěž nepoznal porážku a zvítězil i v celkovém hodnocení soutěže. Opava si ve svém prvním roce účasti odváží pohár za úžasné třetí místo (viz přiložený snímek).