baseballový a softballový oddíl

WINTER CUP - baseballový turnaj U1%0 v Opavě

6. ledna se v Opavě uskutečnil baseballový turnaj U10. Více informací zde.


Mapka sportoviště


Rozpis turnajů

Prohlédněte si rozpis turnajů kategorií U7, U8, U9 a U10   ... rozpis

Turnaj U7

Druhé místo v dlouhodobé soutěži

V Opavě se za podpory MŠMT uskutečnila významná událost, kdy se na nově zrekonstruovaném hřišti v areálu Hliník po dlouhých 5 letech odehrál soutěžní turnaj v pálkovací hře a to basebalu. Hrálo se v nejmladší kategorii do sedmi let a opavští útočili na první místo tabulky. Stačilo málo, porazit družstvo Olomouce, ostatní soupeři již díky dlouhodobým výsledkům byli mimo hru o první příčku. Akce se konala za podpory Statutárního města Opava.

Rozhodovalo se hned v prvním zapase Opavy, ač se ctí, tak Opava odešla poražena Olomoucí 6:9 a sen o celkovém vítezství se tak rychle rozplynul. O výsledky v této kategorii nejde obecně a tak už si děti jen užívaly krásného počasí, nafukovací atrakce a dobrého jídla a pití. Dostaly pohár za druhé místo, dětský šampus a sladkosti. Akce byla zakončena konfetovým ohňostrojem věnovaným firmou Večerek a syn.

Výsledky turnaje citelně poznamenala absence starších hráčů, na jaře jsme měli větší sílu v útoku. Mohli jsme aspoň vyzkoušet naše nejmenší děti, které tak nasbíraly cenné zkušenosti do dalších let. Celkové druhé místo je nádherný výsledek, který jsme před sezonou nečekali.

Celkové pořadí v soutěži
1.Skokani Olomouc
2.HIT Opava
3.Arrows Ostrava
4.Klasik Frýdek-Místek

 

Výsledky HIT Opava: Opava-Olomouc 6-9, Opava-Ostrava 8-12, Opava-Frýdek Místek 2-3

Opavu reprezentovali: Josef Hodoši, Jan Hodoši, Prokop Jež, Přemysl Jež, Ondřej Kožiál, Rudolf Mateřanka, Vojtěch Rinka a Daniel Večerek